piątek, 20 lipca 2018 r.  Imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny
Wiadomości z tagiem Akcje  RSS
Dramat goni dramat

Dodano: 16.07.2018 14:10 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Film na pierwszy rzut oko robi wrażenie, jakby był nakręcony w latach 90., przypomina też trochę produkcję telewizyjną. Powstał na podstawie prawdziwej historii włoskiego kierowcy rajdowego Carlo Capone. Ten swoje największe sukcesy osiągał w latach 80. Akcja filmu rozgrywa się zapewne kilka lat później, wygląda na to, że właśnie w latach 90. Jest to opowieść o rodzinie De Martino, od przynajmniej dwóch pokoleń związanych z ...

Tagi: Carla, Fist, Jedi, Akcje
Źródło: filmosfera.pl

Wrocław. Pokaz warsztatów "Lata w teatrze" w Teatrze Lalek

Dodano: 02.07.2018 0:00 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Wrocławski Teatr Lalek zaprasza 7 lipca na pokaz finałowy warsztatów w ramach projektu "Lato w Teatrze" organizowanego wspólnie z Instytutem Teatralny. Akcja zatytułowana "Ja w ogrodzie, ogród we mnie" odbędzie się w Ogrodzie Staromiejskim przy teatrze.

Źródło: www.e-teatr.pl

Zachodniopomorskie. Orkiestra Morza Tadeusza Kantora na nadbałtyckich plażach

Dodano: 02.07.2018 0:00 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Po raz piąty Muzeum Narodowe w Szczecinie organizuje kampanię Może Muzeum. Pracownicy instytucji zapraszają w niej wczasowiczów do odwiedzenia stolicy Pomorza Zachodniego i oczywiście muzealnych wystaw. W tym roku akcję wzbogaca przywołanie słynnego happeningu Tadeusza Kantora - Orkiestra Morza. Akcja potrwa od 2 do 8 lipca.

Źródło: www.e-teatr.pl

Ekran, leżak i projektor

Dodano: 29.06.2018 8:24 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Zaczął się sezon na jedną z najprzyjemniejszych wakacyjnych rozrywek – Kino na Leżakach. Seanse w takim plenerowym kinie pod gwiazdami to nie tylko świetne filmy, ale też nocny piknik z atrakcjami. Akcja potrwa do połowy maja i obejmie niemal 40 różnych lokalizacji nad morzem i w Polsce Centralnej. Lato to pora, gdy rozrywka zazwyczaj zamknięta w pomieszczeniach zyskuje na rozmachu i

Źródło: www.filmweb.pl

[06.08.2017] Ray Donovan - sezon 5

Dodano: 30.07.2017 0:00 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Liev Schreiber jako Ray Donovan - człowiek, który rozwiązuje, niekoniecznie legalnie, nietypowe problemy bogaczy i sław mieszkających z LA, ale nie najlepiej radzi sobie ze swoimi relacjami rodzinnymi.
Akcja serialu toczy się w Los Angeles, mieście ludzi sławnych, bogatych i nierzadko...

Tagi: Life, Akcje
Źródło: datapremiery.pl

reklama

Copyright © 2008-2018 kultura.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone