czwartek, 21 listopada 2019 r.  Imieniny: Janusza, Marii, Reginy
Wiadomości z tagiem Disneya  RSS
Filmowy kalendarz Disneya do grudnia 2023 roku. Filmy Foxa opóźnione

Dodano: 16.11.2019 9:33 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Disney zaprezentował swój filmowy kalendarz do grudnia 2023 roku i wprowadził w nim kilka zmian w datach premier produkcji od Foxa.

Źródło: filmozercy.com

Znamy cenę polskiego abonamentu Disney+ dzięki Apple. 32,99 zł przyciągnie tłumy?

Dodano: 13.11.2019 8:20 | 2 odsłon | 0 komentarzy

12 listopada w Kanadzie, USA i Holandii wystartowały pełnoprawne wersje platformy Disney+. Polska data premiery serwisu Disneya nie jest jeszcze znana, ale najprawdopodobniej wiemy, ile zapłacilibyśmy...

Źródło: filmozercy.com

Kaczki z gęsiej paczki - 2018-05-11

Dodano: 11.11.2019 8:08 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Animowana komedia producentów hitu „Shrek” o zwariowanej gęsi zmuszonej wyruszyć w pełną niespodzianek podróż wraz z dwoma niesfornymi kaczątkami. Reżyserią zajął się Christopher Jenkins, czyli scenarzysta hitu „Na fali”, który swoje ogromne doświadczenie zdobywał pracując przy największych tytułach wytwórni Walta Disneya („Mała syrenka”, „Piękna i bestia”, „Aladyn”, „Król Lew”, „Pocahontas”). W rolach głównych w polskiej wersji językowej wystąpili: Maciej Stuhr („Coco”, „Smerfy”) i Julia Kamińska („Zwierzogród”, „Balerina”, Jak wytresować smoka”). „Kaczki z gęsiej paczki”, to już druga animacja od czasu hitu „Zaplątani”, w której usłyszymy ten aktorski duet. Jak przygoda – to na pełną rozpiętość skrzydeł, a jak śmiech – to na cały dziób!
Benek jest dumną gęsią, beztroskim kawalerem i pozwalającym sobie na wszystko lekkoduchem. Zdecydowanie woli podniebne akrobacje i kaskaderskie popisy od ćwiczeń przed czekającą go migracją do ciepłych krajów. Podczas jednego z popisowych przelotów Benka coś idzie nie tak i gąsior wpada prosto w stado kaczątek. W wyniku wypadku dwa pisklaki zostają oddzielone od reszty swoich braci i sióstr a główny bohater ulega kontuzji, która nie pozwala mu na wzbicie się w powietrze. Zamiast dalej latać – zmuszeni będą człapać. Benek musi teraz zadbać o maluchy i wspólnie z nimi wyrusza w podróż życia – przez malownicze góry, wspaniałe jeziora, bambusowe lasy i jaskinie pełne tajemnic. Dzięki tej przygodzie, Benek przekona się o sile bezwarunkowej miłości i stanie się dla kaczątek najlepszym ojcem na całym ptasim świecie.

Źródło: www.kino.krakow.pl

Anna, Elsa i Olaf na wielkim ekranie Multikina

Dodano: 10.11.2019 20:45 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Po sześciu latach studio Walta Disneya prezentuje „Krainę lodu 2” - kontynuację jednego ze swoich hitów.

Źródło: filmosfera.pl

Aladyn już na Blu-ray i DVD!

Dodano: 05.11.2019 8:10 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Ekscytująca i pełna wartkiej akcji aktorska wersja uwielbianej, klasycznej animacji Disneya z Willem Smithem, Meną Massoudem i Naomi Scott zdobyła kina na całym świecie!

Źródło: www.galapagos.com.pl

Prace nad filmem „Deadpool 3” już wystartowały?

Dodano: 04.11.2019 16:26 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Po przejęciu 21st Century Fox przez Disneya rozgorzało wiele dyskusji na temat przyszłości Deadpoola w świecie mniej brutalnych superbohaterów Marvela. Sam dyrektor Disneya, Bob Iger zapewnił j...

Źródło: filmozercy.com

reklama

Copyright © 2008-2019 kultura.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone