środa, 22 maja 2019 r.  Imieniny: Emila, Neleny, Romy
Wiadomości z tagiem Dziś  RSS
Michael Fassbender, Jamie Foxx i Peter Dinklage w Dzikiej bandzie Gibsona

Dodano: 18.05.2019 13:07 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Michael Fassbender, Jamie Foxx i Peter Dinklage negocjują dołączenie do obsady nowej wersji kultowego antywesternu "Dzika banda" z 1969 roku, który wyreżyseruje Mel Gibson. Poznajci...

Źródło: filmozercy.com

Rampage: Dzika furia - 2018-05-11

Dodano: 06.05.2019 8:08 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Prymatolog Davis Okoye (Dwayne Johnson), który trzyma ludzi na dystans, nawiązał silną więź z George’em — niezwykle inteligentnym gorylem srebrnogrzbietym, którym opiekuje się od czasu jego narodzin. Niestety wskutek nieudanego eksperymentu genetycznego ta łagodnie usposobiona małpa zmienia się w gigantyczną, rozwścieczoną bestię. Na domiar złego wkrótce okazuje się, że istnieją też inne zwierzęta, które uległy podobnej przemianie. Nowo stworzone drapieżniki alfa przedzierają się przez Amerykę Północną, niszcząc wszystko na swojej drodze. Okoye łączy siły z odrzuconym przez środowisko inżynierem genetycznym, aby znaleźć antidotum. Jednocześnie stara się przetrwać na nieustannie zmieniającym się polu walki i nie tylko zapobiec globalnej katastrofie, ale też uratować przerażającą istotę, która niegdyś była jego przyjacielem.

Źródło: www.kino.krakow.pl

"Wendeta". Funny Games z religią w tle [RECENZJA]

Dodano: 07.02.2018 8:02 | 0 odsłon | 0 komentarzy

„Wendeta” to szarpiąca nerwy podróż do korzeni zła, w której Dziki Zachód jest oazą wszelkiego rodzaju okrucieństwa, a sfrustrowani psychopaci usiłują zastępować boską sprawiedliwość.

Tagi: Dziś
Źródło: www.telemagazyn.pl

reklama
Time4VPS.EU - VPS hosting in Europe

Copyright © 2008-2019 kultura.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone