czwartek, 20 września 2018 r.  Imieniny: Eustachego, Faustyny, Renaty
Wiadomości z tagiem Dziś  RSS
Rampage: Dzika furia - przegląd ofert i specyfikacja

Dodano: 17.09.2018 12:55 | 0 odsłon | 0 komentarzy

19 września swoją premierę będą miały wydania 4K UHD, Blu-ray i DVD z filmem Rampage: Dzika furia z Dwayne'em "The Rockiem" Johnsonem w roli głównej. We wpisie znajdziecie przegląd ofert...

Źródło: filmozercy.com

Rampage: Dzika furia - 2018-05-11

Dodano: 06.09.2018 8:08 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Prymatolog Davis Okoye (Dwayne Johnson), który trzyma ludzi na dystans, nawiązał silną więź z George’em — niezwykle inteligentnym gorylem srebrnogrzbietym, którym opiekuje się od czasu jego narodzin. Niestety wskutek nieudanego eksperymentu genetycznego ta łagodnie usposobiona małpa zmienia się w gigantyczną, rozwścieczoną bestię. Na domiar złego wkrótce okazuje się, że istnieją też inne zwierzęta, które uległy podobnej przemianie. Nowo stworzone drapieżniki alfa przedzierają się przez Amerykę Północną, niszcząc wszystko na swojej drodze. Okoye łączy siły z odrzuconym przez środowisko inżynierem genetycznym, aby znaleźć antidotum. Jednocześnie stara się przetrwać na nieustannie zmieniającym się polu walki i nie tylko zapobiec globalnej katastrofie, ale też uratować przerażającą istotę, która niegdyś była jego przyjacielem.

Źródło: www.kino.krakow.pl

Rampage: Dzika furia na4KUltraHD, Blu-ray3D, Blu-ray iDVD!

Dodano: 05.09.2018 0:00 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Widowiskowa adaptacja popularnej serii gier wideo. Superprodukcja, która zarobiła wkinach ponad 400milionów dolarów! Wroli głównej gwiazda kina akcji Dwayne "TheRock" Johnson.

Źródło: www.galapagos.com.pl

"Wendeta". Funny Games z religią w tle [RECENZJA]

Dodano: 07.02.2018 8:02 | 0 odsłon | 0 komentarzy

„Wendeta” to szarpiąca nerwy podróż do korzeni zła, w której Dziki Zachód jest oazą wszelkiego rodzaju okrucieństwa, a sfrustrowani psychopaci usiłują zastępować boską sprawiedliwość.

Tagi: Dziś, Games
Źródło: www.telemagazyn.pl

reklama

Copyright © 2008-2018 kultura.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone