poniedziałek, 18 lutego 2019 r.  Imieniny: Konstancji, Krystiana, Sylwany
Wiadomości z tagiem Najnowsza  RSS
Shadow of the Tomb Raider - zwieńczenie przygód młodej Lary Croft

Dodano: 17.02.2019 8:12 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Shadow of the Tomb Raider - zwieńczenie przygód młodej Lary Croft. Najnowsza odsłona serii o losach odważnej pani archeolog.

Źródło: www.gry.banzaj.pl

Na taki POLSKI horror czekaliśmy całe lata – premiera „Inkuba” już 3 kwietnia

Dodano: 08.02.2019 9:33 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Przerażająca jak diabli. Niepokojąca i nieprzewidywalna. Wywołująca najpierw podskórny, a potem niemal paraliżujący strach. „Inkub” to oparta na prawdziwych zdarzeniach, klimatyczna opowieść o nawiedzonej suwalskiej wsi, która kryje w sobie niejedną mroczną tajemnicę. To historia pewnego polowania na czarownice napisana w konwencji kryminału, w którym bohater próbuje ustalić tożsamość nietypowego mordercy. Najnowsza powieść Artura Urbanowicza, [...]

Tagi: Najnowsza
Źródło: www.kulturatka.pl

Uroda Życia 3/19 z filmem Prawdziwa historia

Dodano: 08.02.2019 8:12 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Najnowsze wydanie miesięcznika Uroda Życia (3/2019) dostępne jest z filmem Prawdziwa historia (reedycja). Wydanie z książką w twardej oprawie.

Źródło: blog.filmozercy.com

Kraków. W sobotę premiera "Królestwa" w Starym

Dodano: 07.02.2019 0:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Najnowsza premiera Narodowego Starego Teatru w Krakowie nawiązuje do... serialu. Chodzi o słynne "Królestwo" Larsa von Triera. Ale jak podkreśla reżyser Remigiusz Brzyk, opowieść tocząca się w szpitalu tak naprawdę mówić będzie o krakowskim teatrze z ul. Jagiellońskiej i jego zespole.

Źródło: www.e-teatr.pl

Wałbrzych. O ekonomii dla najmłodszych w TLiA

Dodano: 06.02.2019 0:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Najnowsza premiera "Zaskórniaki oraz inne dziwadła z krainy portfela" w reż. Daniela Arbaczewskiego dla widzów w wieku 6+ to sceniczna wersja znanej książki "Zaskórniaki i inne dziwadła z krainy portfela. 50 opowiastek z ekonomią w tle (plus jedna)" Grzegorza Kasdepkego.

Źródło: www.e-teatr.pl

Wrocław. "Nikt (nie) spotyka Nikogo" w Instytucie Grotowskiego

Dodano: 04.02.2019 0:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Najnowszy spektakl Aleksandry Kugacz-Semerci i Mertcana Semerci powstał na podstawie dramatu "Nikt nie spotyka nikogo" Petera Asmussena. Premiera 8 lutego.

Źródło: www.e-teatr.pl

Warszawa. "Gęstość zaludnienia" z Kany w Instytucie Teatralnym

Dodano: 02.02.2019 0:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Najnowszy spektakl Teatru Kana jest narracją teatralną o mechanizmach pamięci i stosunku człowieka do przeszłości. Opowiada o katastrofie elektrowni w Czarnobylu w 1986 roku. Pokazy w Instytucie Teatralnym odbędą się 2 o godz. 19.00 i 3 lutego o godz. 17.00.

Źródło: www.e-teatr.pl

Nasze najlepsze wesele - 2018-05-18

Dodano: 01.02.2019 8:08 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Najnowszy film twórców obsypanych nagrodami hitów „Nietykalni” i „Samba”. Przezabawne przygody ekipy weselnej, której niestraszna żadna impreza. W rolach głównych w komedii zobaczymy plejadę francuskich znakomitości aktorskich, takich jak: Jean-Pierre Bacri („Gusta i guściki”), Gilles Lellouche („Niewierni”), Suzanne Clément („Na zawsze Laurence”) i Jean-Paul Rouve („Dalida. Skazana na miłość”). Razem będą musieli zmierzyć się z szalonym przyjęciem, organizowanym we wnętrzach barokowego zamku. To co dla nich będzie początkiem kłopotów, dla widzów stanie się wyłącznie okazją do wyśmienitej zabawy. Humor, rozrywka, emocje, wpadający w ucho soundtrack i dziesięć nominacji do Nagród Cezara, czyli francuskich odpowiedników Oscarów – oto nadchodzi komediowy przebój sezonu!
Max jest właścicielem uznanej firmy weselnej. Przez 30 lat zaplanował i zorganizował setki imprez, ale po drodze utracił cały zapał do pracy. Na wewnętrzne dylematy nie ma jednak czasu, bo oto nadchodzi wielki dzień Pierre’a i Heleny. Para zakochanych postanawia wziąć ślub w romantycznych wnętrzach XVII-wiecznego zamku. Zatem Max, jak przystało na profesjonalistę, bierze się do działania. Rekrutuje kelnerów, kucharzy i pomywaczki. Poleca fotografa, zatrudnia zespół muzyczny, a nawet osobiście zajmuje się aranżacją kwiatów. Jednym słowem robi wszystko, by wielka impreza odniosła równie wielki sukces. Niestety, seria nieprzewidzianych zdarzeń wywraca misterny plan do góry nogami, a wesele marzeń z godziny na godzinę zamienia się w katastrofę stulecia. Czy Max i jego ludzie zdołają opanować sytuację, zanim będzie za późno?
Błyskotliwy humor i wzruszająca historia miłosna - hollywoodreporter.com
Przezabawna komedia, która dorównuje najlepszym - screendaily.com
Nic, tylko się śmiać i wznieść toast za talent twórców! - eyeforfilm.co.uk

Źródło: www.kino.krakow.pl

Raper Sobota promuje film Kobiety Mafii 2 nowym teledyskiem

Dodano: 30.01.2019 12:45 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Najnowszy film Patryka Vegi pod tytułem Kobiety Mafii 2 doczekał się nowej zapowiedzi w formie teledysku do utworu "6 rano" polskiego rapera Soboty, który wciela się w filmie w gangstera o pseu...

Źródło: filmozercy.com

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 kultura.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone