czwartek, 16 sierpnia 2018 r.  Imieniny: Joachima, Nory, Stefana
Wiadomości z tagiem Nowa  RSS
Kraków. 11. edycja Nocy Cracovia Sacra

Dodano: 16.08.2018 8:10 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Pod hasłem "Dziedzictwo sakralne Krakowa" odbywa się we wtorek i środę w Krakowie 11. edycja Nocy Cracovia Sacra. W programie Nocy znalazło się m.in. zwiedzanie najpiękniejszych świątyń i na co dzień niedostępnych kościelnych zabytków, wystawy, koncerty i spektakle.

Źródło: www.e-teatr.pl

Wieczór gier na Blu-ray i DVD!

Dodano: 16.08.2018 8:09 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Nowa komedia twórców przeboju „Szefowiewrogowie”. Wrolach głównych nominowana do Oscara Rachel McAdams, Jason Bateman iKyle Chandler.

Źródło: www.galapagos.com.pl

Nowa generacja - zwiastun filmu animowanego od Netfliksa

Dodano: 15.08.2018 9:01 | 0 odsłon | 0 komentarzy

7 września w ofercie platformy Netflix pojawi się film animowany zatytułowany Nowa generacja. Z tej okazji dziś zaprezentowano jego zwiastun. Podoba się Wam?

Tagi: Netflix, Nowa
Źródło: filmozercy.com

Rampage: Dzika furia - 2018-05-11

Dodano: 15.08.2018 8:08 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Prymatolog Davis Okoye (Dwayne Johnson), który trzyma ludzi na dystans, nawiązał silną więź z George’em — niezwykle inteligentnym gorylem srebrnogrzbietym, którym opiekuje się od czasu jego narodzin. Niestety wskutek nieudanego eksperymentu genetycznego ta łagodnie usposobiona małpa zmienia się w gigantyczną, rozwścieczoną bestię. Na domiar złego wkrótce okazuje się, że istnieją też inne zwierzęta, które uległy podobnej przemianie. Nowo stworzone drapieżniki alfa przedzierają się przez Amerykę Północną, niszcząc wszystko na swojej drodze. Okoye łączy siły z odrzuconym przez środowisko inżynierem genetycznym, aby znaleźć antidotum. Jednocześnie stara się przetrwać na nieustannie zmieniającym się polu walki i nie tylko zapobiec globalnej katastrofie, ale też uratować przerażającą istotę, która niegdyś była jego przyjacielem.

Źródło: www.kino.krakow.pl

Nowy Predator (2018)

Dodano: 14.08.2018 20:06 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Reżyser Shane Black ("Iron Man 3") przedstawia widowiskowy film science fiction, który rewolucjonizuje serię o Predatorze. Tym razem spektakularne polowanie przenosi się z odległych zakątków kosmosu wprost na ulice niewielkiego miasteczka na amerykańskiej prowincji. Najgroźniejsi łowcy wszechświata są silniejsi, mądrzejsi i bardziej śmiercionośni niż kiedykolwiek wcześniej, ulegli bowiem modyfikacji genetycznej, wzbogacając się o DNA innych gatunków. Kiedy mały chłopiec przypadkowo sprowadza ich ponownie na Ziemię, jedynie oddział byłych żołnierzy i skromny nauczyciel mogą zapobiec zagładzie rasy ludzkiej.
Odchodząc od oficjalnych treści, chciał bym się zapytać Was, jak Wy widzicie tą nową część Predatora.
Dodatkowo wszystkich zainteresowanych zapraszam na oficjalnego bloga poświęconemu filmowi Predator 2018 którego można znaleźć pod adresem i na którym z pewnością znajdziecie wiele ciekawych informacji.

Źródło: forum.gazeta.pl

Nowe soundbary Samsunga N950 i N850 będą obsługiwały Dolby Atmos i DTS:X

Dodano: 14.08.2018 15:17 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Samsung zaprezentował specyfikacje swoich nowych flagowych soundbarów, których zapowiedź pojawiła się na początku bieżącego roku. Modele HW-N950 i HW-N850 będą kompatybilne z formatami D...

Źródło: filmozercy.com

Kraków. Dwa spektakle na Nocy Cracovia Sacra

Dodano: 14.08.2018 0:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W dniach 14 i 15 sierpnia odbędzie się pod Wawelem jedenasta edycja Nocy Cracovia Sacra, podczas której będzie można lepiej poznać fenomen religijny miasta. W tegorocznym programie Nocy Cracovia Sacra jest trzynaście koncertów, jedenaście wystaw oraz dwa spektakle.

Źródło: www.e-teatr.pl

Fabryka planet – pierwsza książka o planetach pozasłonecznych!

Dodano: 13.08.2018 12:42 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Zapomnij o rakietach na Marsa! – przyszłością badań kosmosu są poszukiwania planet pozasłonecznych! Jeszcze dwadzieścia lat temu planetami poza Układem Słonecznym zajmowała się wyłącznie fantastyka. Od czasu słynnego, pierwszego odkrycia dokonanego przez Aleksandra Wolszczana poszukiwanie i badanie egzoplanet to jedna z najszybciej rozwijających się dziedzin astronomii. Nowo odkryte światy są bardziej niezwykłe od wszystkiego, co [...]

Źródło: www.kulturatka.pl

Nowe promocje na niemieckim Amazonie na wydania Blu-ray i 4K UHD

Dodano: 13.08.2018 9:09 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Na niemieckim Amazonie wystartowały dzisiaj nowe promocje na wydania Blu-ray i 4K UHD. W ofercie znajdziecie sporo pozycji z polską wersją językową. Szczegółową rozpiskę promocji umieszczamy po...

Tagi: Nowa, Amazonie
Źródło: filmozercy.com

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 kultura.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone