czwartek, 16 sierpnia 2018 r.  Imieniny: Joachima, Nory, Stefana
Wiadomości z tagiem Wars  RSS
Deadpool 2 - 2018-05-18

Dodano: 09.08.2018 8:09 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Oszpecony w wyniku śmiertelnie groźnego ataku bydła podkuchenny ze stołówki zakładowej (Wade Wilson) nie cofnie się przed niczym, by spełnić największe marzenie swego życia – chce zostać wybrany najseksowniejszym barmanem miejscowej sieci barów mlecznych i udowodnić, że jeszcze się taki nie narodził, który mógłby mu nadmuchać w kakao. Walczy przy tym o odzyskanie utraconego poczucia smaku i skradzionego kondensatora strumienia, stawiając czoło wojownikom ninja, japońskim gangsterom spod znaku yakuzy i sforze agresywnych seksualnie czworonogów. Przemierzając kulę ziemską, odkrywa siłę rodziny, przyjaźni i pikantny smak przygody, a przy okazji zdobywa pożądany puchar dla Najlepszego Kochanka Świata.

Źródło: www.kino.krakow.pl

Zapraszam do gry

Dodano: 07.08.2018 14:10 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Jamesa Wana nie trzeba nikomu przedstawiać. A już na pewno nie wielbicielom horrorów. Reżyser ma bowiem w swoim dorobku takie obrazy jak: „Martwa cisza”, „Naznaczony”, czy „Obecność”. „Piła” to jeden z pierwszych filmów malezyjskiego twórcy. Film, który śmiało można postawić obok klasyków gatunku: „Koszmaru z ulicy Wiązów”, czy „Halloween”. I już samo to stanowi chyba najlepszą rekomendację.Pewnego ...

Źródło: filmosfera.pl

Nowy iPhone X - reakcje Polaków

Dodano: 27.09.2017 18:09 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Tym razem porozmawialiśmy z Wami drodzy widzowie na temat najnowszego modelu Apple iPhone X. Co na jego temat sądzą mieszkańcy Warszawy? Sprawdźcie sami.

Źródło: wp.tv

reklama
Time4VPS.EU - VPS hosting in Europe

Copyright © 2008-2018 kultura.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone